I BEAUTY

Veľmi účinný kozmetický prístroj iBeauty je dômyselným riešením pre každú pleť. Ošetřenie je celkom bezpečné, úplne bezbolestné, šetrné a neinvazívne. Preto je vhodné aj pre citlivú pleť.

Kozmetický prístroj iBeauty je prvým inteligentným prístrojom s 3 vynikajúcimi technológiami:
Zvuková vibrácia je novou generáciou bezpečnej estetickej kúry. Nízkofrekvenčný ultrazvuk vibruje špachtľou a dosahuje tak hĺbkovú exfoliáciu, ktorá účinne čistí pleť.
Sekvenčný ultrazvuk ponúka niekoľko účinkov. Vibračné vlny detoxikujú a reaktivujú bunkový metabolizmus, alebo zvyšujú absorbciu aktívnych látok z produktov do pleti či stimulujú bunky k vyššej regenerácii.
Tripolárna rádiofrekvencia je najnovšou technológiou proti starnutiu pleti. Je priamo odvodená z estetickej medicíny. Regeneruje, dodává pleti nadýchaný vzhľad vďaka liftingu a spevňuje.
Bezpečnosť zaisťuje mimo iného aj dômyslné a jednoduché užívateľské prostredie a naprogramované postupy ošetrenia.

Použitie jednotlivých typov ošetrení a produktov určuje terapeut na základe aktuálneho stavu pleti.

Prístrojové ošetrenie pleti ultrazvukovou špachtľou je šetrné a účinné. Dokonale čistí a rozjasňuje aj citlivú pleť

Ultrazvuková špachtľa ľahko nahradí agresívnejšie mechanické čistenie pleti. Funguje na princípe vysokofrekvenčných vibrácií.  Hĺbkovo exfoliuje, uvoľňuje upchaté póry a odstraňuje z nich nečistoty. Nepekné komedóny miznú. Odstraňuje odumreté bunky. Zároveň vykonáva mikromasáž a celkovo prejasňuje pleť, ktorá potom vyzerá o poznanie sviežejšie a mladistvejšie. Doporučujeme absolvovať čistiace ošetrenie pleti ultrazvukovou špachtľou minimálne 1x mesačne (podľa typu a aktuálneho stavu pleti). Vďaka perfektnému hĺbkovému čisteniu sa bude kvalita vašej pleti postupne zlepšovať. A to bez bolesti a podráždenia.

Ošetrenie pleti sekvenčným ultrazvukom detoxikuje, regeneruje a plní bunky aktívnymi látkami. Napravuje hydratáciu

Program Náprava hydratácie (Hydratation Corrector) je ideálna pre vysmädnutú, unavenú a mdlú pleť. Toto ošetrenie podporuje prirodzenú hydratáciu a napúšťa pleť mineralizačnými a hydratačnými aktívnymi látkami. Vaša pleť bude vyzerať sviežo, jasne a bude intenzívne hydratovaná už od prvého sedenia. K ošetreniu boli vytvorené dva špecifické produkty: obnovujúca starostlivosť I Pure, ktorá je schopná čistiť a obnoviť rovnováhu všetkých typov pleti. A I Hydrate pre hĺbkovú hydratáciu, okysličenie a remineralizáciu pleti.

Prístrojové ošetrenie v režime fibrolýzi, vyhladzuje a vyplňuje všetky typy jemných línií a vrások

Ošetrenie sekvenčným ultrazvukom v režime fibrolýzi zabezpečuje vyhladenie a vyplnenie všetkých typov jemných línií a vrások (hlbokých a zreteľných). Ultrazvuk v tomto režime vysiela rýchle oscilujúce pulzy k stimulácii a lokalizovanej mikromasáži pokožky.  Stimulačne pôsobí na fibroblasty a opätovne aktivuje proces regenerácie kolagénu a elastínu. Precízny rezonátor vykonáva “defibrotizujúcu” lokalizovanú mikromasáž vrások a jemných línií. K ošetreniu “Korektor vrások” (Wrinkle Corrector) bol vyvinutý product I Smooth, ktorého aktívne zložky sa vpravujú pod povrch pokožky, aby znovu aktivovali produkciu stavebných vlákien a vyhladzovali mikroreliéf.

Ošetrenie pleti s rádiofrekvenčnou špachtľou regeneruje, pozdvihuje a spevňuje pleť. Ideálne proti starnutiu zrelej pleti

Program Aktivácia mladosti (Anti-Ageing Activator) je inšpirovaný technikami estetickej medicíny účinnými proti starnutiu a vráskam. Toto ošetrenie pozdvihuje pleť a spevňuje jej kontúry už od prvého sedenia. Budete prekvapení jeho účinkom. Vysokofrekvenčný mikroprúd zahrieva vlákna, vďaka čomu sa pleť regeneruje, napruží a spevňuje. Tripolárna sonda zaisťuje kontrolu zahrievania a teda dokonalú bezpečnosť ošetrenia. K ošetreniu sa používa prípravok I Plump, ktorý zvyšuje aktivitu rádiofrekvencie, čím zaisťuje skvele tonizovanú pleť ako po liftingu.